Załóż bloga Zaloguj sięPorady :)

Dla kogo żyć???

aniolekdiabelek | 17 Styczeń, 2009 13:45

Jest to dość ciężkie pytanie,bo każda osoba ma inny powód do życia,inne podejście do niego..Każdy jest inny...gdyby wszyscy byli tacy sami to świat i nasze życie by było bardzo nudne..Życie nie jest proste,ale uciekanie od problemów jest jeszcze gorsze,bo i tak nas w końcu dogonią i z jeszcze gorszym skutkiem,niż na początku...Musimy stawić czoła...problemom.ludzią,po prostu całemy ŻYCIU..Dla kogo żyjemy?? Dla mamy,babci,rodziny,pracy,ukochanej????????jest wiele powodów..Mnie mimo problemów i udręk trzymaja moi przyjaciele,chłopak oraz moja babcia, która najbardziej o mnie dba z całej rodziny... Gdyby nie oni to chyba bym zwariowała....Moja kochana Marga,która zawsze potrafii mnie rozbawić,mój misiek bez którego nie moge żyć,mimo kilku nieporozumień..jesteśmy już ze sobą prawie dwa lata i jak narazie niczego nie żałuję Kocham ich i mam nadzieję,że nie znikną tak szybko z mojego życia,bo chyba bym już nie miała powodów do życia.Oni są jedyną iskierką w tym mrocznym tunelu i mam nadzieję,że już ta pozostanie... Naprawdę warto mieć takie osoby w swoim życiu. Wtedy jeszcze bardziej chce się żyć.. Korzystajcie z życia póki możecie,bo życie w brew pozorą jest dość krótkie.

jak całuje taki jest???

aniolekdiabelek | 17 Styczeń, 2009 13:40

Dużó osób mówi,że moża poznać osobę po tym jak całuje...Czy to prawda???naprawdę się to sprawdza?? Przecież nie zawsze tak jest..Jak chłopak całuje namiętnie i delikatnie to znaczy,że taki jest??? Wcale nie musi tak być...Bo mimo takiego całowania może być energiczny i porywczy...Albo jak dziewczyna całuje dość szybko i czule to taka jest??? A przecież może być delikatna i spokojna.. Nie mówie,że to się nie sprawdza,ale częstko osoba jest znacznie inna niż całuje...NIe możemy pod tym kątem, patrzeć na człowieka,bo dla mnie to jest trochę płytkie i niesprawiedliwe w stosunku do drugiej osoby. Można ocenieć czy dobrze całuje czy też nie...ale nie odrazu coś takiego..Oczywiście każdy ma inne zdanie na ten temat...Ale jeżeli ktoś z was trafił na osobę cechującą się tym samym jak całuje to jestem pod wrażeniem i życze powodzenia,bo myśle,że to jest dość ciekawe przeżycie:))

Dlaczego????????

aniolekdiabelek | 17 Styczeń, 2009 13:28

Kim jestem?

aniolekdiabelek

Jeżeli ktoś chce popisać ze mną osobiście to niech pisze na moje GG: 35491784.Chętnie pomogę i poznam nowych ludzi:> Bardzo proszę o komentowanie.

kalendarz

 • « Styczeń 2009 »
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

szukaj


ostatnio...

archiwum

Kategorie

Syndicate

  RSS 0.90 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 0.3

TagiRANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.