Załóż bloga Zaloguj sięPorady :)

Skuteczne metody podrywania

aniolekdiabelek | 10 Sierpień, 2008 19:47

Zastanawiasz się zapewne, jak to jest, że jedni nie mają problemów z poznaniem, poderwaniem nawet najbardziej atrakcyjnej kobiety, a Ty jesteś samotny? Bardzo często są mniej atrakcyjni niż Ty, wyglądają gorzej, są grubsi, często mają mniej włosów na głowie. Pewnie ciągle zastanawiasz się jak to się dzieje, że jesteś ciągle sam?

Jak zapewne zauważyłeś, inni maja już swoje kobiety, są z kimś. I najczęściej nie ma znaczenia czy są bardzo atrakcyjni. Często widzisz mężczyzn, którzy nie są zbyt atrakcyjni z bardzo ładnymi kobietami, lub tylko z ładnymi.
Musisz wiedzieć, iż nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane i smutne. Każda kobieta ma w sobie coś interesującego, ma swoją niepowtarzalną urodę, i każda w końcu znajdzie kogoś, dla kogo będzie najpiękniejsza i najukochańsza.
Pamiętaj, aby nigdy nie mówić kobiecie, że jest brzydka nawet, jeśli jesteś o tym przekonany. Kobieta ma zapewne przyjaciółki, którym powie to, co usłyszała od Ciebie, a wtedy już jesteś spalony. Przekonasz się na własnej skórze, jak plotka potrafi ranić, jak szybko potrafi wpłynąć na twoje życie. Zastanów się czy warto dla chwili szczerości narażać się na niepochlebne opinie na swój temat i ranić uczucia innej osoby.

Wydaje Ci się, iż jesteś nieśmiały, nie potrafisz powiedzieć sensownie kilku zdań, w towarzystwie kobiet tracisz głowę. Boisz się, że zostaniesz wyśmiany. No proszę, bardzo ciekawe podejście. To przemawia przez Ciebie strach, nie sprawdziłeś jak to jest, boisz się odmowy, a tak na prawdę nigdy jej być może nie doświadczyłeś. Zaręczam, iż jest dużo więcej gorszych rzeczy, niż odmowa lub wyśmianie przez kobietę. Jeśli jednak zostaniesz wyśmiany, poniżony przez kogoś, weź pod uwagę, iż dobrze, że wyszło to właśnie teraz, a nie podczas związku. Lepiej od razu wiedzieć, z kim ma się do czynienia, jak przygotować swoją linię obrony. Wiesz, jak postępować i zdążysz w porę się wycofać. Dużo gorsze są kobiety, które na początku udają kogoś, kim naprawdę nie są, maskują się, a potem wysysają z Ciebie wszystko, niszczą Cię, zostawiają wtedy, kiedy naprawdę je pokochałeś. Nie pozwól sobie na coś takiego. Nie rań, ale również nie daj się zranić.
Pamiętaj - w miłości i na wojnie wszelkie chwyty są dozwolone.

Przygotowania

Prawdopodobnie myślisz, iż brak Ci odwagi, nie masz pieniędzy, nie ubierasz się modnie, jesteś nieciekawy. Usiądź wygodnie, weź kartkę papieru, długopis i napisz wszystko, w czym jesteś dobry, wymień wszystkie rzeczy, na których się znasz. Potem rzeczy, na których znasz się mniej i na końcu te, o których nie masz pojęcia. Tylko bądź uczciwy w stosunku do siebie, wiesz przecież, jaki jesteś naprawdę, zresztą siebie nie oszukasz.
Mając taką listę zauważysz, iż są rzeczy, o których możesz rozmawiać godzinami, na których znasz się jak nikt inny. To będzie podstawa, na tych tematach będziesz starał się oprzeć przykładowe dialogi, które już w niedługim czasie będziesz toczyć z nowo poznanymi kobietami. W razie paniki, będziesz starał się pokierować tak rozmową, aby skierować ją na właśnie te tematy, które są ci doskonale znane. Przeczekasz, nabierzesz sił i przystąpisz do kontrataku z silnej pozycji.
Przygotowanie intelektualne jest bardzo ważne. Staraj się powiększyć obszar swojej wiedzy, zasób swoich słów. Codziennie przeczytaj, chociaż gazetę, raz w tygodniu książkę. Poświęć na to, co najmniej 15 minut dziennie, opłaci się to. Ćwicz swój umysł, prowadź ciekawe rozmowy ze znajomymi. Pisz listy. Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Staraj się mieć swoje zdanie w każdej kwestii. Może być ono takie, jak reszty osób, ale jest twoje własne, nie zapożyczyłeś go bezmyślnie od nikogo. Możesz kolekcjonować ciekawostki, ciekawe publikacje, niezwykłe wydarzenia. Wszystko to możesz wykorzystać podczas rozmowy.
Nie musisz interesować się: poezją, sztuką, tańcem, muzyką, wyprawami górskimi, teatrem, modą, filmem, aktorami, ale musisz mieć podstawowe informacje z tych dziedzin. Co z tego, że to Cię nie interesuje? Większość kobiet jest tym zainteresowana i jeśli chcesz czuć się swobodnie w ich towarzystwie musisz to opanować lub, co najmniej mieć o tym podstawowe pojęcie i własne zdanie.
Myśl jak kobieta, przyjmij ich zachowanie. Spraw, by kobiety myślały o Tobie jak o przyjaciółce. To wszystko sprawi, że będą bardziej szczere, odkryją swoje słabe strony, wtedy łatwiej zdobędziesz ich zaufanie, wkradniesz się w ich łaski, osłabiając ich naturalne mechanizmy obronne.

Zadbaj o swój wygląd.

Nie musisz od razu kupować oryginalnych ciuchów i markowych perfum. Ważne jest, aby: twoje ubrania były zawsze czyste, aby buty były czyste (to ważne, kobiety zwracają uwagę na takie "detale"). Kobiety bardzo lubią mężczyzn w garniturach, kamizelkach, ubranych "odświętnie". Takich, którzy sprawiają wrażenie biznesmenów. Nie jest to reguła, jeśli źle czujesz się w garniturze, lepiej go nie noś, będziesz sztuczny. Nawet ze zwykłych jeansów i koszuli, koszulki polo lub spodenek i koszulki, można wyczarować przyjemny i wygodny zestaw.
Jeśli chcesz się dobrze ubierać wzoruj się na reklamach. Nie musisz od razu kupować reklamowanych ciuchów, ale zwróć uwagę na to, jak są dobrane, jak ubrani są modele, przejrzyj strony internetowe producentów ubrań, katalogi mody itd. Podpatruj wszędzie i zawsze.

Najważniejsze jest jednak to abyś zawsze był CZYSTY, SCHLUDNY.

Higiena. Musisz być czysty, mieć zadbane, czyste paznokcie, czyste zęby, świeży oddech (do tego nadaje się guma do żucia, ale pamiętaj- gdy rozmawiasz z dziewczyną wyjmij gumę z ust i zawiń w papierek), czyste włosy. Dłonie mogą być spracowane, ale powinny być czyste.
Zarost. Ciągle modny jest dwu, trzydniowy zarost. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony ze swojego zarostu, miej gładką, dobrze ogolona twarz. Jeśli używasz perfum, dezodorantów to oszczędnie, nie możesz pachnieć jak perfumeria. Wystarczy parę kropel. Wodę po goleniu można wetrzeć we włosy zaraz po ich umyciu i wytarciu. Jej zapach będzie unosił się długo.

Sposób Poruszania. Chodź prosto, lecz nie sztywno, płynnym, lekkim, tanecznym krokiem. Tylko rób to naturalnie, bez niezdrowej przesady, bo będziesz wyglądał śmiesznie. Staraj się sprawiać wrażenie ciepłego, dostępnego, przyjacielskiego, albo po prostu taki bądź.
Zawsze możesz dbać bardziej o siebie. Możesz zacząć biegać, wspinać się, zapisać się na siłownię, basen, jeździć na rowerze. Poprawi to twoja kondycje, sylwetkę, zaczniesz niezauważalnie czuć się lepiej, staniesz się znacznie pewniejszy siebie. Nie pozostanie to również bez wpływu dla Twojego zdrowia. Warto zwrócić uwagę, iż w takich miejscach możesz spotkać wiele kobiet.

Jestem gotów, co dalej? Jak zacząć?

Oto kilka fundamentalnych prawd, których powinieneś się nauczyć.

Słuchaj, słuchaj wszystkiego, co kobiety mają do powiedzenia. Zawsze sprawiaj wrażenie zainteresowanego i obecnego. Od czasu do czasu zadaj jakieś pytanie, kontrolne pytanie, aby je upewnić, iż słuchasz nudnego często wywodu. Nie daj po sobie poznać, że np. jej wywody są nudne, nie interesują Ciebie, są w twoim odczuciu głupie lub niepoważne. Zapamiętaj, że jej problemy nigdy nie są głupie. Nawet, gdy chodzi tylko o złamany paznokieć.

Młode dziewczyny, zwłaszcza przy 2-6 letniej różnicy wieku między wami (ty jesteś starszy), traktuj jak kobiety. Jeśli to twoja rówieśnica ten sposób jest równie dobry.
Dziewczyny w tym wieku lubią być traktowane poważnie, jak dużo starsze niż są w rzeczywistości. Nie mów do nich: dziewczyna tylko kobieta:
- Jesteś najpiękniejszą KOBIETĄ, jaką znam.
- Nie uważam, że 16 ( 17,18,19) lat to śmieszny wiek, kobiety dojrzewają znacznie szybciej niż mężczyźni, są mądrzejsze.
- Naprawdę, nie wyglądasz na 16 lat, sądząc po twoim zachowaniu.
- Myślałem, że masz 20 lat, jesteś taka rozważna.

Na pytanie o wiek (Jak myślisz, ile mam lat?) podajesz wiek odpowiednio wyższy niż ten, na który dziewczyna wygląda. Dodając np. dwa lata. Warto zdawać sobie sprawę z tego, iż dziewczyny w tym wieku są bardziej zainteresowane starszymi od nich chłopakami, mężczyznami. Swoich rówieśników uważają za małolatów i twierdzą, że nie znajdują z nimi wspólnego języka. Uważają, że rówieśnicy są dziecinni, nie nadają się na partnerów i myślą tylko o seksie. Wykorzystaj więc te informacje, ale bardzo ostrożnie. Nie kłam, mówiąc, iż masz więcej lub mniej lat. Lepiej postaraj się, aby ta kwestia pozostała niedomówieniem, tajemnicą, która wyjawisz później.

Dojrzalsze, starsze kobiety uważają, iż ich wiek jest przeszkodą z związku, zwłaszcza, gdy partner jest młodszy. Musisz je przekonać, iż tak nie jest. Iż młodszy partner potrafi być równie odpowiedzialny, jak starszy i można na nim polegać. Przy zdobywaniu kobiet, które mają więcej niż 22 lata, nie poruszaj tematu ich wieku. Są bardzo czułe na tym punkcie, gdyż już po przekroczeniu pewnej granicy, kobiety za wszelką cenę pragną się odmłodzić, być młodsze niż są w rzeczywistości. W tym przypadku stwierdzenie:
- Nie wyglądasz na swoje XX lat - jest NIE na miejscu. Może zniszczyć wszystko, zniweczyć Twoje starania.
Na jej pytanie o wiek tzn. -Na ile lat wyglądam? odpowiadasz najczęściej- Wyglądasz na 18- 20 lat- NIE WIĘCEJ! Infantylne, lecz bardzo skuteczne.

Znajomość

Rozpoczęcie znajomości jest łatwiejsze niż myślisz. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby podejść do upatrzonej dziewczyny i powiedzieć: Witaj, pięknie wyglądasz, znajdziesz może trochę czasu na rozmowę z nieznajomym? Możesz użyć do tego innych środków. W dobie telefonów komórkowych, internetu nie ma nic prostszego niż rozpoczęcie znajomości.
Jeśli jednak jesteś odważny, nie boisz się, iż zostaniesz wystawiony na pośmiewisko, gdyż wiesz, iż nie jest to takie straszne, masz nadzieje, że dziewczyna okaże się godną poświęcenia uwagi i czasu, wtedy wystarczy, że podejdziesz i coś powiesz. Często zwroty, które przyjdzie ci użyć wydają się śmieszne. Racja, niektóre są śmieszne, jednakże o dziwo, doskonale spełniają swoją rolę. Kobiety uwielbiają być podrywane, adorowane i zasypywane komplementami i często nie zwracają uwagi na "jakość" słów.

Warto zauważyć, iż podrywać można wszędzie. Na basenie, w parku, na ulicy, knajpie, dyskotece, szkole, przystanku, sklepie, siłowni, na rowerze. Nie ma się czego wstydzić. Wystarczy podejść i coś powiedzieć.
- Takiego kogoś, jak Ty, szukałem bardzo długo
- O której kończysz pracę?
- Jeśli teraz odejdziesz, ryzykujesz tym, że już nigdy się nie spotkamy. A jeśli to przeznaczenie?
- Masz może czas wieczorem?
- Jedziesz w moim kierunku?

Będąc np. na 17,18,19) dyskotece możesz zaproponować upatrzonej kobiecie wspólne, zrobienie czegoś naturalnego, oczywistego.
Zresztą spójrz na przykład:
- Napijemy się czegoś?
a) kobieta wyraża zainteresowanie i mówi: Chętnie. Pytasz- Na co masz ochotę? I starasz się zrealizować jej prośbę
b) kobieta nie wyraża zainteresowania, widocznie nie pije, mówisz:- Szkoda, nikt dziś nie ma ochoty na sok. Wszyscy myślą o alkoholu. To powinno ją zaskoczyć, powinna przychylniej spojrzeć na Ciebie. Wtedy mówisz- Może jednak zmieniłaś zdanie?

Lubisz sama wracać do domu?
a) odpowiedź: nie lubię - riposta: pozwolisz, że będę Ci towarzyszył?
b) odpowiedź lubię- riposta- ja również, miło jest znaleźć bratnią duszę, nie sądzisz?
Zatańczymy?
a) odpowiedź- bardzo chętnie
b) odpowiedź- nie potrafię tańczyć- riposta- ja również, w takim razie może porozmawiamy?

Jeśli sam nie czujesz się na siłach, aby wymyślić coś nowego, jakiegoś schematu rozmowy, możesz oprzeć się na tych oto wypowiedziach. Wszystkie one zostały użyte, dodam tylko, iż z bardzo dobrym skutkiem.
 • Jesteś druga najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Na jej pytanie, kim jest ta pierwsza kobieta odpowiadasz: - Pierwszą jest moja mama (kobiety uwielbiają czułych mężczyzn).
 • Masz ochotę na spacer z nieznajomym?
 • Nie uważasz, że twoje koleżanki dadzą sobie radę bez Ciebie?
 • Co tak piękna kobieta, jak Ty robi sama w tym miejscu?
 • Czy my przypadkiem się nie znamy?
 • Wiesz, widziałem twoje zdjęcie, tak to byłaś na pewno ty. Teraz następuje chwila milczenia i kobieta będzie się chciała dowiedzieć, gdzie rzekomo widziałeś jej zdjęcie. Po chwili odpowiadasz - Wiem, już wiem, widziałem je w encyklopedii, pod hasłem uroda.
 • Dlaczego właścicielka tak wspaniałego uśmiechu siedzi sama?
 • Przepraszam, bardzo bolało? Pytanie: Co? Odpowiedź Jak spadłaś z nieba na ziemię.
 • Dlaczego tak niebiańska istota nie jest w niebie?
 • Czy mogę liczyć na chwilę interesującej rozmowy?
 • Szukam przyjaciela, pomożesz mi ocenić czy mogę być Twoim przyjacielem?
 • Róże są równie tak piękne jak Ty smutna- co się stało?
 • Kobieta w czerni jest piękna, możesz dać mi swój numer telefonu?
Który schemat wykorzystać zależy tylko od tego, jak oceniasz kobietę i jak rozwija się sytuacja. Wiesz przecież, że są głupiutkie blondynki i rozważne brunetki (a może odwrotnie?), romantyczne szare myszki i przebojowe piękności. Są kobiety, które uwielbiają bezpośrednich troszkę bezczelnych mężczyzn, są takie, dla których liczy się kultura mężczyzny. Są tak sam różne jak mężczyźni. Jednak każda kobieta jest łasa na komplementy. Powiedz coś miłego. Tylko, aby to było prawdą. Nie mów kulawej, że ma piękne nogi, ani grubej, iż ma śliczną figurę, bo one odbiorą to jak drwinę, szyderstwo.
Nawet osoby, wydawałoby się tak niedostępne, jak kelnerki, przy odrobienie wprawy są do zdobycia.
Nie zrażaj się odpowiedzią odmowną, kobiety lubią być zdobywane. Miej w zanadrzu dowcipną ripostę. Np. na tekst: Z małolatami nie tańczę- odpowiadasz: Boisz się, że nie dotrzymasz im kroku? To powinno dać dziewczynie do myślenia, a na pewno narazi ją na większą śmieszność niż Ciebie.
Miej zawsze kilka tematów do rozmowy. Nie możesz zakładać, iż dziewczyna na 100% cię spławi. Być może ona również ma ochotę na nawiązanie nowej znajomości? Pomyśl więc również, co odpowiesz, kiedy ona się zgodzi. Milczenie nie jest najlepszym pomysłem na zdobycie kobiety. Nie na tym etapie. Rozmawiać możesz o wszystkim. Możesz szukać wspólnych znajomych, znajomych miejsc, ulubionych potraw, zainteresowań itd. To zależy od Ciebie jak potoczy się rozmowa.
Jeśli wszystko potoczy się po twojej myśli, a tak zapewne będzie, nie zapomnij wziąć numer telefonu, adresu, a najlepiej odprowadź dziewczynę do domu.

Przy nawiązywaniu znajomości staraj się zaskakiwać kobiety. Nie daj się zbić z tropu i miej zawsze przygotowany wariant awaryjny rozmowy. Najczęściej dziewczyna może twierdzić, iż ma już chłopaka, wtedy wystarczy rzucić: - Gdybyś Ty była moją dziewczyną, nie pozwoliłbym Ci samej wracać do domu. lub- Chętnie poznam takiego szczęściarza, być może udzieli mi kilku rad, jak zdobyć tak wspaniała dziewczynę. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji, w jakiej się znajdujesz w danej chwili.
Nie martw się, jeśli ona zawoła swojego chłopaka, jeśli jest trzeźwy pochwal jego dziewczynę i poproś, aby zdradził Ci tajemnice, jak ją zdobył. Jeśli chłopak jest na poziomie, nie będzie problemów. W przeciwnym razie lepiej udać się na z góry zaplanowane pozycje.

Doba internetu i telefonów komórkowych.

Nie powinno być dla Ciebie problemem zdobycie numeru telefonu lub adresu e-mail.
Mając już potrzebne dane możesz zacząć podrywanie. Najlepiej, kiedy pobudzisz wyobraźnię wybranki. Nie pisz, kim jesteś, czego chcesz. Bądź tajemniczy, niedostępny. Nie nalegaj na spotkanie, pozwól, aby kobieta myślała, że spotkanie to jej inicjatywa. Do końca nie pozwól, by wiedziała, kim jesteś. Jeśli oddzwoni nie odbieraj telefonu. Nie spiesz się, masz przecież czas.
Przykładowe wiadomości:
 • Puk puk.
 • Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia?
 • Przepraszam, że się narzucam, ale chciałbym z Tobą...
 • Ach ta technika, gdyby nie ona... ( drugi sms: nigdy bym Cię nie poznał)...
 • Czy lubisz deszcz?
 • Wiesz jak pięknie brzmi noc?
 • Lubisz słuchać pociągu?
 • Nie mam pojęcia, dlaczego pomyliłem numer (e-mail), to... a może nie pomyliłem?
 • Czy twoje serce jest zajęte?
 • Do serca przytul psa, weź na kolana...
 • Szukam prawdziwej przyjaźni.
 • Masz ochotę na nietypową randkę?

To są oczywiście tylko przykłady. Wiem, iż mogą wydawać się infantylne, takie jednak nie są. Mogą wydawać się takie, gdyż zostały wyrwane z sytuacji, w której zostały użyte. Każdy z tych przykładów związany był z jedną niepowtarzalną sytuacją i okazał się bardzo skuteczny. Nie bójcie się pozornej infantylności, kobiety uwielbiają się opiekować takimi właśnie mężczyznami. W okazywaniu uczuć i wszystkiego, co jest z nimi związane, również nie ma niczego złego. Co poruszy serce kobiety? Mały bezbronny psiak czy duży, obślizgły aligator?

Przy pisaniu e-maili i sms'ów nie ma konieczności używania polskich znaków. Warto jednak uważać na błędy ortograficzne. To odstrasza.

Warto zwrócić uwagę na pewną sprawę. Zawsze staraj się być sobą. Podstawowa zasada, która powinna towarzyszyć ci przez cały czas: Nie kłam. Kłamstwo jest dobre na jedną randkę, jest jednorazowe. Kłamiąc bardzo łatwo zapominasz, co mówiłeś, zaczynasz podawać kilka różnych wersji tej samej rzeczy, sytuacji i w końcu w najmniej odpowiednim momencie prawda wychodzi na jaw. Wtedy jesteś "spalony".
Jednak obawa przed "spaleniem" nie powinna być powodem tego, że mówisz prawdę. Pomyśl, czy związek budowany od początku na kłamstwie ma szansę, aby stać się prawdziwym, mocnym i odpowiedzialnym związkiem? Kłamstwo jest najgorszym fundamentem dla budowanego związku. Prawda zawsze wychodzi na jaw i kłamstwo kogoś dotkliwie rani.
Czy ty chciałbyś się związać z kobietą, która cię okłamała i brnie dalej w tym kłamstwie? Jestem pewien, że nie jest to twoim marzeniem.
Możesz powiedzieć, że wszystko jest do naprawienia. Zgoda, lecz wymaga to olbrzymiego wysiłku, poświecenia i nie zawsze jest to jednak możliwe. Wiedz jedno, najtrudniej na świecie jest odzyskać zaufanie kobiety, którą zawiodłeś, okłamałeś.

Zdobywanie, podrywanie kobiet, to bardzo złożony proces. Jednakże mając podstawowe informacje na ich temat możesz z powodzeniem rozpocząć swoją przygodę. Więcej umiejętności możesz zdobyć tylko podczas prób. Nie zrażaj się niepowodzeniami, wszak nie od razu nauczyłeś się chodzić. Zdobycie niektórych kobiet to proces, który ciągnie się nawet miesiącami. Musisz być cierpliwy.
Uważaj, podrywanie wciąga. Jest emocjonujące, niesie w sobie ogromny ładunek emocji i z czasem nie nagroda (randka) będzie dla Ciebie ważna, lecz proces zdobywania, podrywania- "Gonić króliczka, ale go nie złapać".
Kiedy jednak znajdziesz tę jedyną, wtedy podrywanie przestanie cię bawić. Będziesz zastanawiał się, jak utrzymać związek, w jaki sposób sprawić by ona chciała być z tobą na zawsze. Będziesz robił wszystko, aby ona została przy tobie, była twoją podporą. Będziesz wiedział, iż jest kimś, kto zasłużył na wszystko, co najlepsze i będziesz szukał sposobu, aby utrzymać ten związek.

Komentarze

Michael Kors Jet Set Large Brown Totes

http://www.michaelkors-outletstore.us.com/michael-kors-jet-set-large-brown-totes-p-1738.html | 23/04/2018, 13:40

Needed to send you one bit of word so as to give many thanks as before considering the exceptional solutions you have contributed on this site. It's certainly open-handed with you giving freely all that some people would have supplied for an electronic book in order to make some bucks for their own end, especially seeing that you could possibly have tried it if you ever considered necessary. Those good tips in addition served to be a great way to recognize that other individuals have the identical dreams just like mine to see lots more in respect of this problem. I think there are thousands of more pleasant moments in the future for folks who examine your blog.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Can you grow taller with exercise? | 28/08/2017, 10:31

Hello, i think that i saw you visited my site thus i came to _return the favor_.I'm attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Erick | 28/06/2017, 10:28

Hi colleagues, fastidious paragraph and good urging commented here, I am truly enjoying by these.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

csgo skins free spin | 28/03/2017, 06:01

Your style is very unique in comparison to other people I have read stuff from. Many thanks for posting when you have the opportunity, Guess I'll just book mark this blog.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

silk lashes vs synthetic | 27/03/2017, 05:31

I enjoy reading through a post that will make men and women think. Also, thanks for allowing me to comment!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

madden mobile coin buyer | 24/03/2017, 17:40

I was recommended this web site by way of my cousin. I am now not sure whether or not this submit is written by way of him as nobody else recognise such detailed approximately my trouble. You're wonderful! Thanks!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

home security | 18/03/2017, 08:05

Please let me know if you're looking for a author for your weblog. You have some really good posts and I think I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd really like to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an e-mail if interested. Many thanks!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Chiquita | 14/03/2017, 06:05

I don't even understand how I stopped up right here, however I thought this post used to be good. I do not recognize who you might be but certainly you are going to a famous blogger for those who aren't already. Cheers!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

credit choices | 12/03/2017, 07:41

Hi, after reading this amazing article i am as well glad to share my familiarity here with colleagues.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

sales skills discovering | 11/03/2017, 19:07

Excellent blog! Do you have any tips for aspiring writers? I'm hoping to start my own site soon but I'm a little lost on everything. Would you suggest starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm totally overwhelmed .. Any recommendations? Thanks a lot!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

advisors stands | 09/03/2017, 20:32

An impressive share! I've just forwarded this onto a colleague who had been doing a little research on this. And he in fact bought me dinner due to the fact that I found it for him... lol. So let me reword this.... Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending the time to discuss this matter here on your website.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Shanice | 09/03/2017, 01:55

Hi there! This post couldn't be written any better! Reading this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this. I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

advisors available | 08/03/2017, 09:33

Hello this is kind of of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

sports professional role | 08/03/2017, 09:17

What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I've found It absolutely useful and it has aided me out loads. I'm hoping to contribute & assist different users like its aided me. Good job.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Zelma | 07/03/2017, 21:27

wonderful publish, very informative. I ponder why the opposite specialists of this sector don't realize this. You should continue your writing. I am sure, you've a huge readers' base already!

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

financial advisors accounts | 07/03/2017, 18:39

These are genuinely wonderful ideas in regarding blogging. You have touched some good points here. Any way keep up wrinting.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Warner | 07/03/2017, 15:52

Hello very cool blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I'll bookmark your site and take the feeds also? I am happy to seek out numerous useful information here within the post, we'd like develop more techniques on this regard, thank you for sharing. . . . . .

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Joni | 06/03/2017, 09:53

It's in point of fact a great and helpful piece of info. I'm glad that you just shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Tammie | 06/03/2017, 04:00

It's an awesome piece of writing designed for all the web people; they will get advantage from it I am sure.

Skuteczne metody podrywania | Porady :)

Britney | 18/02/2017, 08:03

Hey there, You have done a fantastic job. I'll certainly digg it and personally recommend to my friends. I'm confident they will be benefited from this site.
Dodaj komentarz
 authimage

Kim jestem?

aniolekdiabelek

Jeżeli ktoś chce popisać ze mną osobiście to niech pisze na moje GG: 35491784.Chętnie pomogę i poznam nowych ludzi:> Bardzo proszę o komentowanie.

kalendarz

 • « Sierpień 2008 »
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

szukaj


ostatnio...

archiwum

Kategorie

Syndicate

  RSS 0.90 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 0.3

TagiRANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.