Załóż bloga Zaloguj sięPorady :)

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-męski

aniolekdiabelek | 10 Sierpień, 2008 19:43

Gwiazdy wreszcie ułożyły się w magiczny sposób. Wenus, Ziemia, Mars znalazły się na jednej linii. Jednej cienkiej linii, którą wspólnie wyznaczyliście. Pozwólcie, że poprowadzę Was po tej Drodze... Przez kilka dni pisaliście, co takiego Wam się podoba, a czego wprost nienawidzicie u płci przeciwnej. Oj chłopcy, wydać, że dziewczyny o wiele bardziej się w to zaangażowały;) Specjalne brawa należą się tu Dev_Nullowi, Puenterowi, Asgaarthowi, Martinowi, Shittu (owi;P) i Cowboy_Bebop (owi, kurcze gramatyczność górą:P). U dziewcząt prym wiodły wypowiedzi Słonka, Zjawy, Loli_17, Lissy, Rekiny i Matyldy. Największe buziaki dla Was:) I co ja mam teraz zrobić? Spróbujmy to jakoś podsumować... Czytając to wszystko można zauważyć śmieszną sprawę. Ja nie wiem, jak to się dzieje, że, nazwijmy, dobrzy kolesie trafiają na jakieś głupie laski, a normalne dziewczyny spotykają durnych chłopaków. Proponuje się bliżej poznać, zobaczyć kto gdzie mieszka;P, bo nasz NCM to raj fajnych, samotnych, nie mających szczęścia w lokowaniu uczuć osób;(


Galea.


Wróżba dla Wenusjanek: Droga Kobietko. Ponieważ faceci mają szczęście to pustych, krzykliwych i wydurniających się idiotek, musisz im niestety udowodnić, że Ty jesteś inna. Oni myślą, że nam w głowie tylko ciuchy, przyjaciółki, "trzepiotanie się tu i tam", a na dodatek zarzucają nam totalne niezdecydowanie i lenistwo! Aby podczas wakacji jakiś zielony Marsjanin zwrócił na Ciebie uwagę, trzeba więc zburzyć ten stereotyp. Sami tego chcieli- mów co chcesz, na co masz ochotę, rób co chcesz! Kobiecość, delikatność, niewinność, piękno i zadbanie- warto powrócić do wenusjańskich korzeni, z pewnością oczarujesz tym niejednego faceta. Oni kochają pewną tajemniczość, poczucie humoru i klasę. Jeśli uważnie przeczytasz wypowiedzi naszych ankieterów (wybranych losowo przez galaktyczny komputer ncm:P), powodzenie u płci przeciwnej masz zagwarantowane;P

CHŁOPAKI O DZIEWCZYNACH:

Cenią:
Piękno (Oczywiście:), my z reszta też, a co;), ale przede wszystkim liczy się tu zadbanie i to coś, co wychodzi z wewnątrz, takie wewnętrzne piękno, blask w oczach, śliczny uśmiech...)
Delikatność (Biedna, mała dziewczynka potrzebuje pomocy silnego faceta. Uwaga! Zapewne nie chodzi im tutaj o to, byśmy stroniły od sportu, krzyczały, jak nam się złamie paznokieć, czy nie zgadzały się na "pójście nad skrótu pod górę", bo pobrudzimy sobie nowe buty- tego zapewniam, faceci nienawidzą!)
Niewinność (Typowa cecha "prawdziwej" kobiety: cicha, niewinna, jeszcze czego, niech oni nie będą tacy mądrzy, my też lubimy pokazać pazurki! Problem w tym, abyśmy nie straciły tej swojej niewinności do końca i czasem nią w sobie obudziły!)
Cenię, że są. (Jak słodko:P)
Można z nimi się dobrze bawić, właściwie nie wyobrażam sobie bez nich imprezy. (Dziewczyny! Idziemy na imprezkę! Nareszcie! My szczęśliwe możemy się bawić, a do tego im też się to podoba.)
Często dodają motywacji, ambicji i odwagi, inaczej się zachowa chłopak w sytuacji zagrożenia kiedy jest sam, a inaczej w podobnej sytuacji kiedy jest z dziewczyną. (Do dzieła, przecież zawsze miło jest prawic komplementu chłopakowi. "Miłość jest pragnieniem, aby komuś coś dawać, a nie brać", dodawajmy więc mu otuchy w każdej chwili.)
Spontaniczność (My też ją lubimy).
Szczerość (Aha... Nie lubicie, jak dajemy Wam nadzieję, a potem odchodzimy. Oki, nam po prostu jest czasem trudno dać Wam tak od razu kosza, no ale dobrze, postaramy się. Ale... Wy też! No i szczerość w związku- podstawa!)
Wierność (Chlip, koniec flirtów z kolegami:(, :P)
Poczucie humoru (Pewnie, że dziewczyna, która się często uśmiecha, żartuje i wesoło spędza się z nią czas, ma większe powodzenie, niż smutna kobietka, przy której chłopak też łapie dołka!)
Własne zdanie (Oraz umiejętność wyrażania go. Czyżby chłopcy nie lubili, jak się z nimi zgadzamy? Hmm... a może oczekują dyskusji?)
Pewną drapieżność (To lubię:) Osobiście uważam, że kobieta powinna być tajemnicza. Pamiętajcie, aby nie dać się poznać chłopakowi do końca i być cicha myszką. Bo wtedy on się Tobą znudzi i tyle. Zamiast cichą myszką, bądź cichą wodą, która brzegi rwie...)
Umiejętność wyrażania myśli oraz precyzowania swoich celów- kocham, gdy dziewczyna wie, czego chce.
Kocham, gdy potrafi sama o siebie zadbać, ale jednocześnie nie boi się poprosić o pomoc, gdy jednak nie daje sobie rady z pewnymi sprawami.
Uwielbiam upór.
Drobną złośliwość- dziewczyna powinna potrafić "przygadać", gdy sytuacja tego wymaga, a innym razem załagodzić konflikt...
Uwielbiam dziewczyny, które mają charakter (baba z charakterem i własnym zdaniem, czyli koniec z podporządkowaniem się. Miłe zaskoczenie, że chłopaki wolą takie dziewczyny niż dziewczyny- podwładne).
Gdy są niezależne. (Rety, zaskakujecie nawet mnie, nie lubicie, jak prosimy Was o pomoc? E... czasem Was poprosić o pomoc i tym samym dać do zrozumienia, że Was potrzebujemy- ah ta męska pewność siebie, co ona by bez nas zrobiła:P)
Gdy są zadbane- czyste włosy itp.
Gdy są zmysłowe. (Kobiece ruchy, uwodzicielskie spojrzenia, przyjacielskie uśmiechy...)
Gdy są inteligentne.
Gdy się fajnie z Wami gada i całuje:P
Skromność
Tolerancję (Musimy przeżyć, kiedy założy żółty podkoszulek do pomarańczowych spodni, no , ewentualnie bardzo delikatnie zwróćmy mu uwagę;P)
Gdy mówią, że jestem przystojny;)
W dziewczynie najbardziej cenię to, że jest zawsze uśmiechnięta. (Uśmiechaj się! "Uśmiech to pół pocałunku"", "Uśmiech to podaj najkrótsza droga do drugiego człowieka".)
Jak zawsze umie kogoś pocieszyć.
TO COŚ, przez co nie można się skupić na innych rzeczach;) (No i tu każda z nas musi w sobie odnaleźć to coś, moim zdaniem liczy się tu przede wszystkim akceptacja siebie, uśmiech, poczucie humoru i tajemniczość- wtedy szansa na powodzenie jest o wiele większa!)
Te ich nieziemskie perfumy;PPP (Czyli śliczny zapach, ale uwaga- nie za dużo! Nie chcemy ich chyba udusić!)
A ja w dziewczynach cenie to że potrafią nas zrozumieć :) Może nie wszystkie no ale na pewno moja Madzia potrafi mnie jakoś zrozumieć!!! Właśnie za to ją kocham! (Jakie słodkie! No, na pewno się staramy Was zrozumieć, a czy to nam wychodzi... To chyba do końca niemożliwe!).
Uwielbiam, gdy tak słodko marszczą brwi lub gdy się denerwują.
Uwielbiam patrzeć, jak kołyszą biodrami do wolnej piosenki.
Kocham czuć na swojej twarzy ich włosy.
Kocham oddychać nimi, jednocześnie obejmując w talii podczas piosenki- mógłbym spędzić w ten sposób całą wieczność.
Mógłbym godzinami słuchać tonu waszego głosu, choć wystarczyłby mi jedynie wasz cichy oddech, gdzieś obok mnie.
To wszystko trzeba przeżyć, a bez was nie byłoby to możliwe, bo nic nie zastąpi uczucia, gdy szepczesz pewne słowa wprost w ucho osoby, którą kochasz... "spijam z twoich ust, liżę twoje zęby, ssę twój język, wdycham twoje westchnienia, przełykam twoje krzyki"".
U kobiet docenia się dojrzałość. (Czasem trzeba pokazać, że jest się kobietą, taką prawdziwą, z wdziękiem i inteligencją:P).
Wyrafinowanie i doskonałe ogranie.
Kobieta powinna być sobą.
Powinna być kobieca.
Powinna dbać o siebie, o swój wygląd i o swoje sprawy.
Obrotność, twardość, ale zarazem piękno, delikatność, dojrzałość...

Denerwuje Ich:
Niezdecydowanie
Nieszczerość,
To, że nie mogą się na nic zdecydować (przykład: Zakupy(!!!)). (Sama nie jestem zwolenniczką długich zakupów. Uwierz, że dla faceta to katorga, go nie interesują kroje bluzek, kolory i to co piszczy w modzie, daruj mu więc zakupy, albo wybierz się z nim tylko do jednego sklepu!)
To, że mają pierwszeństwo(:PP). (No... żebyście tylko Wy o tym nie zapominali!)
Niemal NIGDY nie słuchają logicznych argumentów, a ich najczęstszymi argumentami jest 'bo tak!' i 'bo nie!'.
Zbytnie przywiązanie do przyjaciółek. (Też tego nie rozumiem;P Ploty są nie do zniesienia.)
Często trudno je zrozumieć, ale i one mają problemy ze zrozumieniem nas.
Łatwo je zranić nawet czymś dla nas błahym. (W końcu jesteśmy delikatne nie? Zdecydujcie się:P A tak na serio to, jak nam na Was zależy, to przejmujemy się każdym głupstwem, czy Wy tak nie macie? Dogadajmy się:))
Fatalnie prowadzą samochód (może to kontrowersyjne, ale wiem to z doświadczenia ;P). (Rąbnąć komuś:P?)
Są leniwe, trudno je wciągnąć w uprawianie sportu (mówię tutaj ogólnie, każdy wie, że zdarzają się wyjątki). (Znów nie rozumiem- kurcze ,może ja nie jestem kobietą?:P Troszkę ruchu dziewczyny! Zabierzmy chłopaków na wycieczkę, wskoczmy z nim na rower i nie narzekajmy, że bolą nas nogi, oni oprócz kobiety kobiecej potrzebują też kobiety kumpla).
Wkurza ich zmienny charakterek.
Nienawidzę w dziewczynach ich zapału z jakim idą do supermarketu (o zgrozo, nawet w sobotę :P).
Są przyziemne (Więcej wyobraźni, ee Wam też się to przyda:P)
Wkurwia mnie ich zachowanie. Normalnie są śmiałe i przebojowe, chodzą w superseksownych ciuchach, choć większość jest brzydka (jak widzę brzydką dziewczynę w mini, koszulce top, prześwitującym staniku czy figach to rzygać mi się chce), a jak przyjdzie co do czego, to robią się z nich cnotki niewydymki.
Nie cierpię, gdy dziewczyny są wulgarne.
Brak dystansu do życia- DZIEWCZYNY nie możecie do siebie brać wszystkiego, co mówią o was faceci i inne dziewczyny- nie można popadać w rozpacz dlatego, że ktoś o was powiedział coś złego...
Nie cierpię dziewczyn niekulturalnych.
Gdy są obłudne.
Gdy same nie widzą, czego chcą. (Restauracja, chłopak się pyta, co zamawiać, a dziewczyna przez 15 minut zastanawia się, bo no nie wie... Denerwuje, naprawdę denerwuje...)
Gdy dziewczyna stara się we mnie wzbudzić zazdrość... (A może stara się w ten sposób zwrócić na siebie uwagę i przypomnieć Ci, że istnieje i, że masz o nią dbać, bo jak nie to...?)
Palą papierosy.
Są puszczalskie, tego najbardziej nienawidzę u dziewczyn.
Dziewczyny są... ekhm... troszkę tępe: obgadują, śmieją się z byle czego i są niestałe, dlatego poczekam jeszcze parę lat i się ożenię. Kuchwa ja mam już 25 lat... (Heh, no niestety niektóre takie są i trudno:(, powodzenia!)
Często obrażacie się z byle głupiego powodu (na szczęście nie wszystkie).
Często nie wiecie czego chcecie np. umawiacie się z jednym, a następnego dnia idziecie do kina z innym i mówicie, że to nic wielkiego. (Czasem to naprawdę nic wielkiego!)
Kiedy Chłopak się stara o nią ona, lubi "pofiglować" z innymi na NASZYCH oczach, to je bawi???. Ja rozumiem, że nie chcą być łatwe itp. Bzdety, ale my też mamy uczucia. Cholera bierze...
Obrażanie się, a co za tym idzie brak jakiegoś zrozumienia.
Często działają w grupach, tzn. robią wszystko z koleżankami [bez skojarzeń].
Osobiście uważam, że kobiecie nie przystoi zmieniać partnerów (facetowi też nie), ponieważ to ona będzie później nazywana takim, czy innym mianem.


Spójrzmy w marsjańskie niebo: Nic nie widać! Wszystko przykryły chmury z nad Wenus, a więc czytajcie:)

DZIEWCZYNY O CHŁOPAKACH:

Cenią, lubią...:
Są słodcy i tacy silni.
Zawsze można ich prosić o pomoc.
Zawsze można wesprzeć się na silnym ramieniu.
Jak mówią przepraszam z minka zbitego psiaka, to aż serce się kraja i przebacza się takiemu wszystko.
Cenię ich za to, że są...
Najlepszy facet to facet, któremu można zaufać.
Cenie to, że po prostu są przy nas i często starają się nas zrozumieć, choć czasami nie jest to łatwe
Cenię ich kiedy są sobą, a nie udają kogoś innego.
Marsjanie podobają mi się dlatego, że są intrygujący. (trochę tajemniczości panowie;P)
Mają takie coś, co przyciąga do nich wzrok kobiet.
Podobają mi się te wasze słodkie, pełne miłości spojrzenia- albo jak jesteście zakłopotani:]
Lubię te słodkie spojrzenia... wiem, że to chamsko może zabrzmi, ale jak jakiś facet ma takie wyjątkowe oczka to... mrrrrr:)
Są bardzo czuli. (Każda dziewczyna lubi, gdy chłopak pierwszy ja pocałuje, oczywiście delikatnie, a nie rzuci się na nią i będzie ciągnął do łóżka, a o przytulaniu nie wspomnę. My tego potrzebujemy jak wody!)
Myślą o chodzeniu z dziewczyną na serio. (Właśnie, a nie dla szpanu. Tacy co chodzą z dziewczyną, aby się pochwalić przed kumplami lub z nudów... Sio! I wróćcie, gdy zrozumiecie swój błąd:P)
Świetnie tańczą na dyskotekach (szczególnie przytulańce). (Morał- przezwycięż nieśmiałość:), wiem to cholernie trudne, ale spójrzcie, nam się to podoba, więc o co chodzi?)
Są mili i potrafią mówić czułe słowa!
Uwielbiam to, że w każdej chwili, kiedy tego potrzebuje służą ramieniem:)
Cudownie się czuję w objęciach mężczyzny, to takie różne od przyjacielskich uścisków dziewczyn... Cenie w mężczyznach prostotę.
Stanowczość, facet wie czego chce.
Najbardziej kocham mężczyzn, którzy lubią się przytulać i obdarowują całusami moje policzki i kark ot tak, bez okazji i znienacka.
Szacunek do dziewczyn.
Jeśli rozumie dziewczynę.
Że potraficie nas kochać.
Gdy akceptują nasze wady.
Tak słodko wyglądają kiedy śpią;)
Potrafią pięknie przepraszać.
Dzięki wam jesteśmy szczęśliwe.
Przynosicie nam kwiaty itp.
Chwalicie nas.
Pokazujecie nas swoim kumplom.
Zabieracie nas do zwykłych miejsc, które dzięki wam stają się cudowne i niezapomniane.
Cenię swojego za to, że mogę czuć się przy nim bezpiecznie.
Uwielbiam, kiedy mój chłopak mówi do mnie takie rzeczy, że normalnie mam ochotę rzucić mu się na szyję.
Troskliwość
Czułość
Umiejętność rozmawiania.
Gdy potrafią pocieszyć.
Zdecydowanie
Nie rozczulanie się nad ciuchami.
Najczęściej to właśnie mężczyźni rozkręcają imprezę, tak więc są świetnymi kompanami do szaleństw.
Starają się nam imponować (co jest bardzo miłe) np. prężą swoje ciałka przy uprawianiu sportu.
Z osobnikami płci męskiej nigdy nie miałam poważnych sporów (wyjątkiem jest brat i tatuś:)). Często ich wypowiedzi podpierane są wyszukanymi i mocnymi argumentami.
Wydaje mi się, że są o wiele lepszymi przyjaciółmi- nie zauważam tak wielkiej zawiści, jaką mogę dostrzec w kontaktach u dziewcząt.
Gdy są uczuciowi, np. słodko przytulają.
Czasem zdarza im się zabłysnąć inteligencja:) Można z nimi pogadać na poważne tematy nie tylko o miłości, ale tez troszkę pofilozofować:)
Lubimy chłopców z wyobraźnia, ale okazujcie ja w inny sposób, niż opowiadanie bajeczek na temat swoich wyczynów, np. Ukraść parę kwiatków z miejskiego klombu lub cudzej działki, wejść na ławkę w parku i krzyczeć, że nas kochacie lub po prostu przytulić i pocałować mimo hektolitrów wody lecących z nieba. (Do roboty:P!)
Jeśli wam zależy potraficie być naprawdę słodziutcy, kochani i czuli.
Jak mówicie czułe słówka cicho do ucha (oby tylko szczerze).
Potraficie czasem szczerze rozmawiać z nami i traktować nas jak przyjaciółki, a nie tylko towar do pokazania przed kolegami.
Dbacie by nam się podobać.
Odkładacie 3 miesiące kieszonkowe, aby zaskoczyć nas jakimś prezentem z okazji rocznicy, choć wystarczy sam fakt, że o niej pamiętacie.
Wysyłacie słodkie smsy na dobranoc.
Dzwonicie w środku nocy by powiedzieć, że kochacie.
Jak jesteście zazdrośni, gdy rozmawiamy z kumplami z klasy.
Wasz największy plus to, że potraficie zmienić się ze szpanerków przy kumplach, w normalnego człowieka, który potrafi wypowiedzieć zdanie bez przerywników typu kur**, ja pierd**.
Największa wasza zaleta. Gdy ma się przy boku swojego ukochanego, to nawet rozmowa o pogodzie leżąc na ławce w parku wydaje się być najbardziej interesującą konwersacją pod słońcem.
Chwile, kiedy zapewnia o miłości. (Oby szczerze!)
Romantyzm, ale bez przesady. (Ja tam kocham romantyzm, wiersze, itp...)
Troszkę staroświeckich cech.
Poczucie humoru.
Odwagę.
Ich własne Ja, indywidualizm.
Gdy wybiorą nas niż swoich kolegów i piłkę.
Lubię ich zapach.
Lubię ich ciepło.
Lubię ich troskę.
Lubię ich dziki wzrok.
Kocham ich pocałunki.
Uwielbiam ich szczerość.
Uwielbiam ich czułe słowa.

Denerwuje Je:
Denerwuje mnie to, że zostawiają dziewczyny bez powodu...
Bawią się nimi, tak jakby nie mieli uczuć.
Spędzają z nami za mało czasu, bo przecież koledzy są ważniejsi...
Brak szacunku do kobiet.
Ciągle spóźnianie się
Głupie wymówki.
Ciągle marudzenie.
Jak faceta już coś boli, to tak okropnie, że nikogo nigdy tak nie bolało (ciekawe, co by powiedzieli, gdyby mieli rodzic dzieci).
Denerwuje mnie to, że nas zdradzają.
Gdy chodzą z dziewczynami tylko po to. aby "zaliczyć".
Denerwuje mnie to, że potrafią chamsko zrobić nadzieje dziewczynie.
Denerwuje mnie to, że przede wszystkim patrzą na wygląd zewnętrzny, a dopiero potem na to, jaka dziewczyna jest z charakteru i przez to często dziewczyny, które nie są ładnie nie mają chłopaków, ale wiem, że nie wszyscy tacy są.
Denerwuje mnie to, że nie potrafią (oczywiście nie wszyscy) być szczerzy.
Nie umieją przyznać się do winy.
Chamstwo.
Nieszczerość.
Brak zrozumienia.
Że wytrzeszczają gały na widok zgrabnej dupy, przecież można to robić jakoś ukradkiem, a nie tak chamsko...
Odchodzą w najmniej odpowiednim momencie, bez pożegnania, tak po prostu...
Dojrzewają 2 lata później niż my i dlatego z chłopakami w naszym wieku nie da się pogadać na poziomie (zdarzają się wyjątki).
W facetach denerwuje mnie to, że zwracają uwagę na dupę i biust.
Wkurza mnie to, że są TOTALNYMI KOBIECIARZAMI!!! Np. idziesz z chłopakiem ulicą, a on ogląda się za każdą napotkaną dziewczyną!
A mnie dupi to, że wszyscy są do siebie podobni- wszyscy mają nażelowane włosy, wszyscy rżną macho, wszyscy oglądają się za nogami, itd...
Nie lubię, gdy uganiają się za spódniczkami.
Wulgaryzm
Często zachowują się nie fair w stosunku do nas.
Czasem naprawdę trudno ich zrozumieć.
Są strasznie egoistyczni.
Ich świat kręci się tylko wokół piwka, piłki nożnej, seksu i TV, komputerów i komórek.
Nieśmiałość. (No i co??? Odwagi! Nie macie nic do stracenia!)
Są bardzo wstydliwi i nie rozumieją dziewczyn.
Niektórzy uważają się za najlepszych na świecie!
Za często szpanują.
Że myślą, że kobieta jest po to żeby usługiwać. (No właśnie! Równouprawnienie się kłania.)
Tak kiepsko znają potrzeby kobiet, mimo iż każdy facet, od zarania dziejów dąży do tego, by mieć jedna z nich u swego boku.
Cwaniaków.
Tych, co słuchają hip hopu dla szpanu.
Jak się chłopak za bardzo buja.
Jak głośno przeklina w towarzystwie dziewczyn.
Jak pali i pali i jeszcze dmucha prosto w twarz.
Nie lubię chłopców za bardzo pewnych siebie... (prędzej czy później ta pewność ich zgubi:P)
Nie lubię tzw. majonezów, którzy zarywają do każdej dziewczyny.
Obrażają się o byle co. (A macie pretensję do nas...:P)
Opowiadają o nas niestworzone historie.
Są nieznośni.
Ciągle grają w piłkę nożną.
Myślą tylko o kolegach a resztę mają (za przeproszeniem) w dupie.
Że nie słuchają, gdy się do nich mówi. Po prostu wyłączają się na chwilę i tylko przytakują, rany jak to mnie drażni!
Patrzą strasznie ogólnie, nigdy na szczegóły- nie zauważą ładnych oczu u brzydkiej dziewczyny, ani krzywego nosa u ładnej...katastrofa!!!
Są tacy niedojrzali.
Nie wiedzą, czego potrzebuje dziewczyna.
Bawią się dziewczynami i odchodzą bez powodu.
Czasem nie potrafią opanować swoich dzikich żądzy i zbyt często kierują się zwierzęcym instynktem (docenianie jedynie tych "pięknych fizycznie", a nie psychicznie).
Niestety w większości przypadkach mężczyźni uważają, że kobieta przez nich zdobyta jest na zawsze ich i nie należy się już o nią starać (zaprzestanie komplementowania, dopieszczania itp.).
Strasznie ulegają stereotypom dotyczącym kobiet.
Ten czysty brak poszanowania, albo małe naśmiewanka...gr.
Uogólnianie kobiet, wrzucanie ich do jednego wora, narzucanie wszystkim tych samych wartości, cech, zalet, przekonań etc.
W ogóle nie lubię dyskotekowych macho.
Wszelkiego pozerstwo.
Często nas ignorują, dokuczają.
Brak kultury. Np. wchodzę do autobusu, a tu jakiś samiec wpycha się przede mnie.
Niestałość.
Doceniają to, co mieli, dopiero po stracie.
Często nie rozumieją, że dziewczyna ma zły dzień i, że lepiej wtedy siedzieć cicho niż zadawać setki zbędnych pytań, bo wtedy nas to doprowadza do obłędu i niestety wyżywamy się na was drodzy chłopcy.
Wielu nadużywa słowa "kocham", mówią to zbyt szybko i zbyt wielu dziewczynom.
Rzadko stać ich po dłuższym okresie chodzenia na odrobinę romantyzmu, choć zdarzają się wyjątki i dla tych wyjątków big :)*
Jak są wulgarni, a nie powinni w naszym towarzystwie, toleruje piwo i ich wypady z kumplami, ale jak idą z dziewczyna to niech panują nad swoimi przekleństwami i nie dmuchają jej w twarz dymem z fajek.
Chłopcy, my wcale nie jesteśmy na tyle głupie, żeby wierzyć w te wasze historyjki, z których polowa się wzięła po obejrzeniu jakiego filmu...
Najgłupsza rzecz jaką robi chłopak- gdy wychwala swoja byłą lub mówi, jaka to ona była dz*** lub ku** (przepraszam za wyrażenia). Przecież wtedy dziewczyna może dojść do wniosku, że kiedyś tak samo będzie mówił o niej. (Tak! Tak! Tak! Oduczcie się tego, naprawdę nie warto...)
Nie cierpię, kiedy chłopak uważa się za kogoś wielkiego i najpiękniejszego na świecie.
Jego przemądrzałości.
Chłopaki często też palą piją dla szpanu, żeby pokazać jakimi to są maczo, jakimi nowoczesnymi i to mnie w nich denerwuje, chociaż niektóre dziewczyny też takie są czasami... (czyli, że jednak jesteśmy do siebie wszyscy podobni:P)
Chłopaki nie wiedzą, czego chcą i to jest najgorsze- raz chodzi, raz zrywa, raz chodzi, raz zrywa i tak ciągle, co to za miłość?
Niektórzy nie wiedzą co to miłość, a chcą jej spróbować, a potem jest sam ból...
Najbardziej wkurza mnie to, że przy kolegach zachowują się zupełnie inaczej niż przy dziewczynach (chodzi tutaj w szczególności o chamskie odzywki).
Narzekania.
Facet ma u mnie krechę, gdy na pierwszej randce próbuje mi zaimponować zawartością portfela. Nienawidzę, gdy ogląda się na ulicy za spódniczkami.
Gdy ma ogromne braki w kulturze osobistej!


Extra dodatek:)


Od Facetów:

Dziewczyny patrzą, tak samo jak chłopaki, na wygląd. Bo zastanówmy się, jeśli jakaś miałaby chodzić z brzydkim chłopakiem, ale o bardzo dobrym sercu, to by nie chodziła. Według mnie dziewczyny i chłopaki powinni patrzyć na wnętrze także, nie tylko, wygląd się też liczy, musi być dana osoba zadbana i o to w tym chodzi.

"Gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć co myśli kobieta i tak by w to nie uwierzył".

Ale panowie pomyślmy co byśmy zrobili bez tych naszych dziewczynek:)
Czym by był ten świat bez płci pięknej?

'Kobiety - marzenie senne, ulotne,
Kobiety - istoty, piękne, nadobne,
Kobiety - bez nich świat się nie kręci,
Kobiety - życie dają pamięci.
Kobiety - twarde, niczym ziemia,
Kobiety - zmienne, niczym wiatr,
Kobiety - dziwne, istna chemia,
Kobieta - obrotne, niczym świat."
Samaela.

Mój ostatni komentarz był dosyć ogólny... i taki pozostanie. Wszystkie komentarze, które tutaj się pojawiają są komentarzami pojedynczych osób, w taki czy inny sposób zranionych przez płeć przeciwną, mają taki czy inny pogląd na sprawy damsko-męskie i takie czy inne gusta. Najgorsze jest to, że nie zawsze dostajemy to, czego chcemy, a co za tym idzie, nie zawsze możemy je "mieć". Nie zawsze one chcą nas, nie zawsze wszystko pięknie się układa, ale to jest ludzkie i nic na to nie poradzimy. Kobiety są więc stworkami nieodgadnionymi, które pozostaną dla nas, prostych chcąc nie chcąc samców, zagadką, tak długo, aż same się nie zwierzą.


Od Kobietek:

Bez facetów nie ma życia! Bez facetów nie ma niczego! Faceci są naszym światem!

Wiem, że gdyby nie istnieli, nie istniał by świat, a jeżeli jakaś panna chce uważać, że facet to świnia to jej sprawa i nic tego nie zmieni!

Ogólnie to mężczyzna jest ok., i byłoby kiepsko bez facetów, bardzo sobie cenię ich obecność na tym świecie, w końcu nikt nie jest doskonały.

Całusy dla wszystkich, nieidealnych mężczyzn:*
Przyznam się, że wygląd też się liczy, ale bez przesady. Szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim przypadkiem, że chłopak ma świetny charakter, ale jest po prostu brzydki... Myślę, że wynika to stąd, że oni są po prostu nieśmiali. Zupełnie niepotrzebnie. Uświadomcie sobie samotni, nieśmiali chłopcy, że nie każda poznana dziewczyna musi być waszą dziewczyną! Traktujcie ją jak koleżankę, nawet jak dobrą koleżankę i będzie tez bardzo dobrze. No bo jak będziecie bardziej otwarci do dziewczyn, to będziecie mieć dużo koleżanek:) Lepsze to niż nic:P No dobra, nie wiem czy zrozumieliście, co chciałam wam napisać...

Hmm mówicie, że faceci patrzą tylko na wygląd?? Sprzeczne, prawie jazdy człowiek, żyjący na tej ziemi patrzy na drugiego poprzez pryzmat wyglądu zewnętrznego! I Głównie to robią dziewczyny!!! Przyznajcie się wreszcie do tego! Ja się przyznaje. No jeśli buja się we mnie chłopak, który ma super charakter, ale wygląda hmmm, a buja się też supermacho, to kogo wybierzecie dziewczyny??? Odpowiedzcie sobie jasno!!!

Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale ja piszę to z własnego doświadczenia i jak na razie spotkałam się z chłopakami, którzy przede wszystkim patrzą na wygląd i czy można się z taką dziewczyną pokazać przy kolegach i wiem też z własnego doświadczenia, że jak dziewczyna jest grubsza, brzydsza albo jeszcze coś innego, to najlepiej ją wyśmiać przy kolegach, myślicie (oczywiście nie wszyscy), że to jest zabawne, ale nie myślicie, co taka dziewczyna może czuć i nie wiecie jak jej może być przykro. I raczej nie wiecie, jak może zranić dziewczynę jedno złe słowo na temat jej wyglądu. Oczywiście to się nie tyczy wszystkich chłopaków, ale jednak kilku was jest właśnie takich.

Chłopaczkowie drodzy! Rozejrzyjcie się!!! Dookoła prawie sam kobieto- dziewczyno- plastik wprawdzie, ale inne ciekawe "tworzywa", niekonwencjonalne, i na pewno nie "stereotypowe" (kurde, nie cierpię tych waszych stereotypów) też są!!! I słowo do tych chłopaków, którzy się żalą, że dziewczyny nie dadzą się "wydymać". Jeśli chcecie mieć szanowaną, szczerą, nie wkurzającą was dziewczynę, to nie może być ona jednocześnie laską, która da się wam "wydymać"!!! Mówicie wprawdzie, że to "fajna zabawa", no ale cóż, po fakcie, gdy taka delikwentkę nazwą dziwką, albo k... to rzeczywiście fajna zabawa... Żadna, naprawdę fajna dziołcha nigdy do takich "fajnych zabaw" (nie mam nic do seksu, jakby się ktoś czepiał) nie dopuści. Chłopki... bardzo was proszę... nie nazywajcie byle spotkanej dziewczyny dziwką, dupodają, k..., zdzirą etc. No bo która w wieku 14 lat rzeczywiście taka jest (może są, ale chyba raczej nie te, na które tak mówicie, he?).

Faceci maja wiele wad, ale maja też zalety, które po prostu trzeba w nich odnaleźć lub je obudzić w nich... Przecież żabki czasem zmieniają się w księciów!

Co do wyglądu, bo widzę, że poruszacie go tutaj często. Nigdy nie mówcie, że nie będziecie z jakimś ohydnym stworzonkiem... Wiecie, życie jest tak ciekawe, jak miłość i jeżeli naprawdę mamy jej nie szukać tylko czekać i okaże się, że cenimy sobie kogoś nieciekawego to to jest piękne. Owszem teraz szukamy i piszemy, że wygląd się liczy, jednak to nie o to chodzi. Tego są dwa podziały! Jeżeli szukać będziemy, no to jasne, że najpierw patrzymy na wygląd, ale jeżeli ktoś sam nas znajdzie, a nie będzie cud miód i w ogóle, to my się temu poddamy. I nie piszcie, że tak nie jest.

A ja myślę, że faceci często się tak źle zachowują, bo nie rozumieją naszych potrzeb... I tu przydałyby się jakieś rozmowy damsko-męskie.

Chociaż są wielkimi świniami, egoistami i podłymi bambrami i tak ich kocham.

Wielu facetów straciło wartościowe dziewczyny, bo im się zachciało skoku w bok.

Komentarze

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 30/08/2018, 19:37

Wonderful goods from you, man. I've understand your stuff previous to and you are just extremely wonderful. I really like what you have acquired here, really like what you are saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it smart. I cant wait to read far more from you. This is really a tremendous website.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 29/08/2018, 21:52

I was pretty pleased to discover this web site. I need to to thank you for your time due to this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and i also have you saved to fav to check out new information in your website.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 29/08/2018, 15:26

Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading? I'm trying to figure out if its a problem on my end or if it's the blog. Any responses would be greatly appreciated.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 28/08/2018, 16:35

Hiya! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa? My blog addresses a lot of the same topics as yours and I think we could greatly benefit from each other. If you might be interested feel free to send me an e-mail. I look forward to hearing from you! Terrific blog by the way!

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 28/08/2018, 15:08

Amazing things here. I am very satisfied to look your article. Thank you a lot and I'm having a look ahead to contact you. Will you kindly drop me a mail?

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 27/08/2018, 18:39

I'm impressed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that's equally educative and engaging, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The issue is something not enough folks are speaking intelligently about. I am very happy I came across this during my search for something regarding this.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 25/08/2018, 15:35

Just wish to say your article is as amazing. The clarity in your post is just great and i could assume you are an expert on this subject. Fine with your permission allow me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 23/08/2018, 12:48

Hey! I'm at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Keep up the superb work!

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 22/08/2018, 19:05

Do you have any video of that? I'd love to find out some additional information.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 21/08/2018, 20:01

Hey there are using Wordpress for your site platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need any coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 21/08/2018, 12:24

continuously i used to read smaller content that as well clear their motive, and that is also happening with this piece of writing which I am reading at this time.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 19/08/2018, 04:50

Hmm it seems like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog writer but I'm still new to everything. Do you have any tips for novice blog writers? I'd genuinely appreciate it.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 18/08/2018, 09:15

whoah this blog is wonderful i really like reading your posts. Stay up the great work! You know, a lot of individuals are looking around for this info, you can aid them greatly.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 16/08/2018, 07:38

Pretty component of content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to claim that I acquire actually enjoyed account your weblog posts. Anyway I'll be subscribing for your feeds and even I achievement you get right of entry to persistently quickly.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 15/08/2018, 01:42

I have read several just right stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you set to make any such great informative website.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 14/08/2018, 13:30

If you want to take much from this post then you have to apply these methods to your won website.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 13/08/2018, 13:21

We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your website offered us with useful information to work on. You have performed an impressive process and our whole neighborhood shall be thankful to you.

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 12/08/2018, 16:52

Nice weblog right here! Additionally your website rather a lot up very fast! What host are you the usage of? Can I get your affiliate hyperlink for your host? I want my web site loaded up as fast as yours lol

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 12/08/2018, 10:22

Greetings! Very useful advice in this particular article! It's the little changes that produce the biggest changes. Thanks a lot for sharing!

Wenus kontra Mars czyli praktyczny poradnik damsko-m ski | Porady :)

minecraft | 12/08/2018, 09:34

Excellent post! We will be linking to this great article on our site. Keep up the good writing.
Dodaj komentarz
 authimage

Kim jestem?

aniolekdiabelek

Jeżeli ktoś chce popisać ze mną osobiście to niech pisze na moje GG: 35491784.Chętnie pomogę i poznam nowych ludzi:> Bardzo proszę o komentowanie.

kalendarz

 • « Sierpień 2008 »
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

szukaj


ostatnio...

archiwum

Kategorie

Syndicate

  RSS 0.90 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 0.3

TagiRANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.